Antena Aixam Scouty R

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Aixam Scouty R
Antena Aixam Scouty R

Sprzedawcy części do Aixam Scouty R:

auto części gliwice
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto części zamienne
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto części
giełda części poznań
części moto2
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto części poznań
moto2
auto części warszawa
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
gielda czesci
auto czesci zamienne
giełda części

Cena Antena Aixam Scouty R Cena

Ogłoszenia części samochodowych Aixam Scouty R przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Audio-HiFi. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2017-11-01 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2017-12-15 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Aixam Scouty R przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Aixam Scouty R 1.6 2006 sedan. Tanio Antena Aixam Scouty R 1.6 2006 sedan. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2002. Buda tego pięknego auta występuje w sedan i twórcą tego pojazdu jest Aixam. Ten model Scouty R wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, cabrio, aasd, lombardini, MEGA KO 4V BA.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie antena . Więc mogłem samemu naprawić swoje Aixam Scouty R. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Aixam Scouty R. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Aixam Scouty R to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Aixam Scouty R bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Aixam Scouty R. Jestem dumny z posiadania tego auta. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić antena do Scouty R. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Już nie szukam antena wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Aixam Scouty R. Z moim kumplem czas zacząć szukać antena. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Aixam Scouty R. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu antena w Aixam Scouty R. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Aixam Scouty R. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Aixam Scouty R na części.  


KONTAKT

tanio Antena Aixam Scouty R

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Aixam Scouty R
@parent