Antena Audi A5

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A5
Antena Audi A5
Antena Audi A5
Antena Audi A5
Antena Audi A5
Antena Audi A5
Antena Audi A5

Sprzedawcy części do Audi A5:

części używane amerykańskie
auto części słomczyn
części używane poznań
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części
moto2.pl
auto części zamienne
części moto2
auto czesci zamienne
gielda czesci
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części używane opel

Cena Antena Audi A5 Cena

Oferty części używanych samochodowych Audi A5 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Wybierz części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-11-01 i jest ważna cały czas również do dziś 2017-12-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A5 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A5 1.9 2009 terenowy. Tanio Antena Audi A5 1.9 2009 terenowy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2007. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i jest to auto producenta Audi. Ten model A5 dostępny jest w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Audi A5. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Audi A5. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Czytałem na forum, że Audi A5 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A5 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Audi A5. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do A5. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Audi A5. Musiałem poszukać  antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Audi A5. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Audi A5. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę antena do Audi A5. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Audi A5 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A5

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A5
Antena Audi A5 Antena Audi A5
@parent