Antena Chrysler PT Cruiser FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL

Sprzedawcy części do Chrysler PT Cruiser:

moto2
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane opel
części używane poznań
giełda części
auto części poznań
auto szrot
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
części moto2
giełda części samochodowych
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto części
auto kasacja części używane
gielda czesci
auto czesci zamienne

Cena Antena Chrysler PT Cruiser Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Chrysler PT Cruiser przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-11-01 i jest ważna cały czas również do dziś 2017-12-16 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Chrysler PT Cruiser FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Chrysler PT Cruiser FL 2.3 2006 cabrio. Tanio Antena Chrysler PT Cruiser FL 2.3 2006 cabrio. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2007. Buda tego pojazdu to cabrio i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Chrysler . Ten model PT Cruiser wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem antena i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Chrysler PT Cruiser wersja FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Chrysler PT Cruiser. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ktoś na facebooku pisał że Chrysler PT Cruiser to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Chrysler PT Cruiser bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Chrysler PT Cruiser. Kocham te samochody. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić antena do PT Cruiser. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie antena na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Chrysler PT Cruiser. No to pięknie, wspaniałe, szukamy antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Chrysler PT Cruiser. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Chrysler PT Cruiser. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Chrysler PT Cruiser. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Chrysler PT Cruiser na części.  


KONTAKT

tanio Antena Chrysler PT Cruiser FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Chrysler PT Cruiser FL
Antena Chrysler PT Cruiser FL Antena Chrysler PT Cruiser FL
@parent