Antena Daewoo Tico

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico

Sprzedawcy części do Daewoo Tico:

auto szrot
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
części używane opel
auto części
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części warszawa
giełda części
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
gielda czesci
moto2
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane

Cena Antena Daewoo Tico Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Daewoo Tico możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Tanie części samochodowe wg działu Audio-HiFi. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2017-11-01 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2017-12-16 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daewoo Tico jest wystawione do sprzedania. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daewoo Tico 2.4 1998 coupe. Tanio Antena Daewoo Tico 2.4 1998 coupe. Auto te ma pojemność silniczka 2.4 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2004. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i produkuje ten samochód marka Daewoo. Ten model Tico wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, dx, 0.8 SOHC, TICO NEW SX 0,8 KAT, sfx, tico, sx, 0,8, 0,8, hatchback, sx, SX, sx, sx, KLY3, tico, standard, Tico.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem antena . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Daewoo Tico. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Daewoo Tico. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W komisie samochodowym mówili że Daewoo Tico to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Tico bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Daewoo Tico. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie antena do Tico. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Wszystko było na miejscu z antena nie było problemu wszystko sprawne Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem po części używane antena do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Daewoo Tico. Teraz będę musiał poszukać antena. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Daewoo Tico. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu antena w Daewoo Tico. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Daewoo Tico. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Widziałem na tym szrocie całe Daewoo Tico na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daewoo Tico

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daewoo Tico
Antena Daewoo Tico Antena Daewoo Tico
@parent