Antena Daihatsu Sirion I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I

Sprzedawcy części do Daihatsu Sirion:

auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto części
części moto2
auto części warszawa
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane poznań
moto2
części używane amerykańskie
gielda czesci
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto szrot
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części zamienne
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe

Cena Antena Daihatsu Sirion Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Daihatsu Sirion przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-11-01 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2017-12-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Daihatsu Sirion I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Daihatsu Sirion I 1.8 2002 cabrio. Tanio Antena Daihatsu Sirion I 1.8 2002 cabrio. Pojemność tego auta to 1.8 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2002. Bryła tego samochodu to cabrio i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Daihatsu. Ten model Sirion wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Podobno najczęściej psująca się część do Daihatsu Sirion wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Daihatsu Sirion. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Daihatsu Sirion to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Sirion bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Daihatsu Sirion. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem antena do Sirion. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zgłosiłem poszukiwanie antena na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Daihatsu Sirion. Gdzie ja znajdę takie tanie antena. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Daihatsu Sirion. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić antena w Daihatsu Sirion. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Daihatsu Sirion. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Zobaczyłem na tym placu calutkie Daihatsu Sirion na części.  


KONTAKT

tanio Antena Daihatsu Sirion I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Daihatsu Sirion I
Antena Daihatsu Sirion I Antena Daihatsu Sirion I
@parent