Antena Fiat Cinquecento

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento

Sprzedawcy części do Fiat Cinquecento:

auto części gliwice
giełda części
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części
giełda części słomczyn
moto2
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
części moto2
części szrot samochodowy
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
gielda czesci
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
auto szrot
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części używane poznań
części uzywane samochodowe
auto części poznań

Cena Antena Fiat Cinquecento Cena

Zamienne części Fiat Cinquecento na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2017-11-01 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2017-12-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Cinquecento jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Cinquecento 2.2 2001 dostawczy. Tanio Antena Fiat Cinquecento 2.2 2001 dostawczy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.2 i wyprodukowano go w roku 2007. Buda tego pojazdu to dostawczy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Fiat. Ten model Cinquecento wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, 700, 600, 700, SX, young, 0,7 kat, cc900, 900, van, Niebieski, Niebieski, 3d, 700, s, Sport, standart, cinquecento, Happy, -, cc, sporting, sporting, 900, young, 3.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno antena . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Fiat Cinquecento. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Fiat Cinquecento. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Fiat Cinquecento to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Cinquecento bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Fiat Cinquecento. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do Cinquecento. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Nie wiem czy antena pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Fiat Cinquecento. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć antena. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Fiat Cinquecento. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić antena w Fiat Cinquecento. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Fiat Cinquecento. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Było tam mega dużo antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Cinquecento na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Cinquecento

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Cinquecento
Antena Fiat Cinquecento Antena Fiat Cinquecento
@parent