Antena Fiat Multipla I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I

Sprzedawcy części do Fiat Multipla:

auto kasacja części używane
auto części
giełda części
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto części gliwice
części używane poznań
części używane opel
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto szrot
gielda czesci
giełda części poznań
auto części poznań
auto części warszawa
moto2
części szrot samochodowy

Cena Antena Fiat Multipla Cena

Tanie części do Fiat Multipla przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Znajdziesz u nas części w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2017-11-01 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2017-12-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Multipla I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedający części ma na regałach 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Multipla I 2.4 2002 terenowy. Tanio Antena Fiat Multipla I 2.4 2002 terenowy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.4 i wyprodukowany został w roku 1999. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie terenowy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Fiat. Ten model Multipla na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Fiat Multipla wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Fiat Multipla. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Fiat Multipla to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Multipla bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Fiat Multipla. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane antena do Multipla. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Fiat Multipla. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć antena. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Fiat Multipla. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Fiat Multipla. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Fiat Multipla. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Tam mają dużo antena. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Fiat Multipla na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Multipla I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Multipla I
Antena Fiat Multipla I Antena Fiat Multipla I
@parent