Antena Fiat Palio II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II

Sprzedawcy części do Fiat Palio:

auto części gliwice
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części poznań
giełda części śląsk
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części poznań
części szrot samochodowy
części moto2
gielda czesci
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto części
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto szrot
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części warszawa
auto części zamienne

Cena Antena Fiat Palio Cena

Używane części do Fiat Palio w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Znajdziesz u nas części w kategorii Audio-HiFi. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2017-11-01 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2017-12-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Palio II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Palio II 1.9 2004 SUV. Tanio Antena Fiat Palio II 1.9 2004 SUV. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Kasta tego samochodu to SUV i jest to auto producenta Fiat. Ten model Palio wychodził w różnych wersjach m.in. I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Fiat Palio wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Fiat Palio. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Fiat Palio w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Palio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Fiat Palio. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Palio. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Nie wiem czy antena pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę antena na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Fiat Palio. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Fiat Palio. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu antena w Fiat Palio. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Fiat Palio. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio antena. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Fiat Palio na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Palio II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Palio II
Antena Fiat Palio II Antena Fiat Palio II
@parent