Antena Fiat Panda II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL

Sprzedawcy części do Fiat Panda:

części używane amerykańskie
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części zamienne
auto szrot
moto2
giełda części poznań
giełda części
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto części
auto części poznań
części używane opel
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części używane poznań
części moto2
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe

Cena Antena Fiat Panda Cena

Oferta części samochodowych Fiat Panda pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2017-11-01 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2017-12-11 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Panda II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Panda II FL 2.2 2009 kombi. Tanio Antena Fiat Panda II FL 2.2 2009 kombi. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.2 i wyprodukowano go w roku 2012. Nadwozie tego pojazdu to kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Fiat. Ten model Panda stworzony został w takich wersjach jak I, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena . Podobno najczęściej psująca się część do Fiat Panda wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Fiat Panda. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ludzie mówią, że Fiat Panda opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Panda bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Fiat Panda. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam antena do Panda. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Gwarancja na antena okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Fiat Panda. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Fiat Panda. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  antena w Fiat Panda. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę antena do Fiat Panda. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio antena. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Było tam mega dużo antena. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Fiat Panda na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Panda II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Panda II FL
Antena Fiat Panda II FL Antena Fiat Panda II FL
@parent