Antena Fiat Ulysse II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Fiat Ulysse II FL
Antena Fiat Ulysse II FL

Sprzedawcy części do Fiat Ulysse:

giełda części śląsk
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
części moto2
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części
auto części zamienne
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto części warszawa
auto szrot
części szrot samochodowy
auto części
moto2

Cena Antena Fiat Ulysse Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Fiat Ulysse na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-11-01 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2017-12-16 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Fiat Ulysse II FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Fiat Ulysse II FL 1.5 2009 SUV. Tanio Antena Fiat Ulysse II FL 1.5 2009 SUV. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2011. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie SUV i jest to auto producenta Fiat. Ten model Ulysse pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Fiat Ulysse wersja II FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Fiat Ulysse. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Słyszałem od mechanika że Fiat Ulysse to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Ulysse bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Fiat Ulysse. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do Ulysse. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę antena na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Fiat Ulysse. No to pięknie, wspaniałe, szukamy antena. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Fiat Ulysse. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić antena w Fiat Ulysse. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Fiat Ulysse. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Ulysse na części.  


KONTAKT

tanio Antena Fiat Ulysse II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Fiat Ulysse II FL
@parent