Głowica silnika Mitsubishi Pajero II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Głowica silnika Mitsubishi Pajero II
Głowica silnika Mitsubishi Pajero II

Sprzedawcy części do Mitsubishi Pajero:

części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto części
części moto2
gielda czesci
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części
zamienne czesci samochodowe
moto2
części używane opel
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto szrot
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części gliwice

Cena Głowica silnika Mitsubishi Pajero Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Mitsubishi Pajero w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Głowica silnika. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Silnik. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2017-12-06 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-01-17 - numer oferty 31303831. Część używana Głowica silnika do Mitsubishi Pajero II jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Głowica silnika Mitsubishi Pajero II 1.5 1992 van (minibus). Tanio Głowica silnika Mitsubishi Pajero II 1.5 1992 van (minibus). Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1990. Kasta tego samochodu to van (minibus) i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Mitsubishi. Ten model Pajero na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów głowica silnika i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Mitsubishi Pajero wersja II. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Mitsubishi Pajero. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W niemieckim komisie mówili że Mitsubishi Pajero to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Pajero bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Mitsubishi Pajero. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam głowica silnika do Pajero. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem głowica silnika. Kupiłem głowica silnika i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie głowica silnika poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Mitsubishi Pajero. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać głowica silnika. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Mitsubishi Pajero. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  głowica silnika w Mitsubishi Pajero. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając głowica silnika do Mitsubishi Pajero. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej głowica silnika. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Chyba największa ilość głowica silnika. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mitsubishi Pajero na części.  


KONTAKT

tanio Głowica silnika Mitsubishi Pajero II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Głowica silnika Mitsubishi Pajero II
@parent