Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL

Sprzedawcy części do Nissan Almera:

auto części
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
części używane opel
części szrot samochodowy
auto części zamienne
auto części warszawa
auto części poznań
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto szrot
giełda części poznań
moto2.pl
gielda czesci
auto części słomczyn
auto części gliwice
moto2
giełda części słomczyn

Cena Pokrowce ochronne Nissan Almera Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Nissan Almera w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pokrowce ochronne. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Akcesoria. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2017-11-24 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2017-12-18 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce ochronne do Nissan Almera II FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL 1.9 2006 kombi. Tanio Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL 1.9 2006 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2002. Buda tego auta to kombi i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Nissan. Ten model Almera stworzony został w takich wersjach jak I, I FL, II, II FL, n16, N16.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pokrowce ochronne . Wiedziałem jak to zamontować do Nissan Almera wersja II FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Nissan Almera. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Nissan Almera to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Almera bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Nissan Almera. Ważne że jestem z niego zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pokrowce ochronne do Almera. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pokrowce ochronne. Nie wiem czy pokrowce ochronne pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pokrowce ochronne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Nissan Almera. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pokrowce ochronne. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Nissan Almera. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pokrowce ochronne w Nissan Almera. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  pokrowce ochronne do Nissan Almera. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pokrowce ochronne. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pokrowce ochronne. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Nissan Almera na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL Pokrowce ochronne Nissan Almera II FL
@parent