Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto części
auto szrot samochodowy
części moto2
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
auto części gliwice
auto kasacja części używane
moto2.pl
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części
części używane opel
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto szrot
giełda części moto2.pl
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
moto2

Cena Pokrowce ochronne Volkswagen Passat Cena

Ogłoszenia części samochodowych Volkswagen Passat przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pokrowce ochronne. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Akcesoria. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2017-11-24 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2017-12-14 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce ochronne do Volkswagen Passat B7 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7 1.5 2011 sedan. Tanio Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7 1.5 2011 sedan. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2013. Nadwozie w tym samochodziku to sedan i jest to auto producenta Volkswagen. Ten model Passat na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pokrowce ochronne . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Volkswagen Passat wersja B7. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Passat. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Specjaliści mówią że Volkswagen Passat to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Volkswagen Passat. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pokrowce ochronne do Passat. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pokrowce ochronne. Znalazłem pokrowce ochronne w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Gdzie szukać pokrowce ochronne najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Volkswagen Passat. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać pokrowce ochronne. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Volkswagen Passat. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pokrowce ochronne w Volkswagen Passat. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pokrowce ochronne do Volkswagen Passat. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pokrowce ochronne. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pokrowce ochronne. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7 Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B7
@parent