Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

części szrot samochodowy
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części poznań
moto2
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
części moto2
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
części używane opel
części używane poznań
auto szrot

Cena Pokrowce samochodowe Nissan Maxima Cena

Tanie części do Nissan Maxima możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pokrowce samochodowe. Części samochodowe w kategorii Akcesoria. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2017-11-15 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2017-12-13 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce samochodowe do Nissan Maxima IV i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent posiada 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV 2.3 1997 van (minibus). Tanio Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV 2.3 1997 van (minibus). Pojazd ten ma pojemność silnika 2.3 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1995. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to van (minibus) i producentem tego pojazdu jest Nissan. Ten model Maxima wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem pokrowce samochodowe . Więc mogłem samemu naprawić swoje Nissan Maxima wersja IV. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Nissan Maxima. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ktoś na facebooku pisał że Nissan Maxima ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Nissan Maxima. Ważne że jestem z niego zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pokrowce samochodowe do Maxima. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pokrowce samochodowe. Zamontowałem pokrowce samochodowe do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie pokrowce samochodowe poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Nissan Maxima. Teraz będę musiał poszukać pokrowce samochodowe. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Nissan Maxima. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pokrowce samochodowe w Nissan Maxima. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę pokrowce samochodowe do Nissan Maxima. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pokrowce samochodowe. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części pokrowce samochodowe. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV Pokrowce samochodowe Nissan Maxima IV
@parent