Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
moto2
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części używane poznań
gielda czesci
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
moto2.pl
auto części poznań
części używane opel
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
części moto2
auto czesci zamienne
auto części
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
giełda części
auto szrot samochodowy

Cena Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Nissan Pathfinder pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pokrowce samochodowe. Oferty części w kategorii Akcesoria. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2017-11-15 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2017-12-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce samochodowe do Nissan Pathfinder I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I 2.0 1986 pickup. Tanio Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I 2.0 1986 pickup. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1988. Buda tego pięknego auta występuje w pickup i jest to auto producenta Nissan. Ten model Pathfinder wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pokrowce samochodowe i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Pathfinder wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Nissan Pathfinder. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Nissan Pathfinder to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Nissan Pathfinder. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić pokrowce samochodowe do Pathfinder. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pokrowce samochodowe. Gwarancja na pokrowce samochodowe okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pokrowce samochodowe. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Nissan Pathfinder. Teraz będę musiał poszukać pokrowce samochodowe. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Nissan Pathfinder. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pokrowce samochodowe w Nissan Pathfinder. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pokrowce samochodowe do Nissan Pathfinder. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pokrowce samochodowe. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pokrowce samochodowe. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I Pokrowce samochodowe Nissan Pathfinder I
@parent