Pompa ABS Citroen C4 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I

Sprzedawcy części do Citroen C4:

części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
giełda części
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
moto2.pl
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto części
gielda czesci
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części poznań
części moto2
moto2
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części słomczyn
auto szrot
części używane opel
auto czesci zamienne

Cena Pompa ABS Citroen C4 Cena

Sprzedawcy części samochodowych Citroen C4 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2017-12-25 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-01-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen C4 I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen C4 I 1.6 2004 terenowy. Tanio Pompa ABS Citroen C4 I 1.6 2004 terenowy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.6 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2005. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie terenowy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Citroen . Ten model C4 pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Citroen C4 wersja I. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Citroen C4. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Słyszałem od mechanika że Citroen C4 W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Citroen C4. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do C4. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem pompa abs na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Citroen C4. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Citroen C4. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pompa abs w Citroen C4. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Citroen C4. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen C4 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen C4 I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen C4 I
Pompa ABS Citroen C4 I Pompa ABS Citroen C4 I
@parent