Pompa ABS Dacia Logan I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL

Sprzedawcy części do Dacia Logan:

auto części gliwice
giełda części poznań
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
części moto2
giełda części słomczyn
gielda czesci
giełda części samochodowych
moto2
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części poznań
auto części warszawa
części używane opel
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto szrot

Cena Pompa ABS Dacia Logan Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Dacia Logan i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Oferty części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-12-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-01-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Dacia Logan I FL przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Dacia Logan I FL 2.2 2012 cabrio. Tanio Pompa ABS Dacia Logan I FL 2.2 2012 cabrio. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2008. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to cabrio i jest to auto producenta Dacia. Ten model Logan pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Dacia Logan wersja I FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Dacia Logan. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Gdzieś na forum czytałem że Dacia Logan W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Dacia Logan bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Dacia Logan. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do Logan. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Dacia Logan. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Dacia Logan. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa abs w Dacia Logan. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Dacia Logan. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Dacia Logan na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Dacia Logan I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Dacia Logan I FL
Pompa ABS Dacia Logan I FL Pompa ABS Dacia Logan I FL
@parent