Pompa ABS Fiat Brava

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava

Sprzedawcy części do Fiat Brava:

auto części warszawa
giełda części
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto kasacja części używane
części używane opel
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
części moto2
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części zamienne
moto2.pl
moto2
części używane amerykańskie
auto szrot
auto części poznań
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Pompa ABS Fiat Brava Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Fiat Brava na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2017-12-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-01-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Fiat Brava i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Fiat Brava 1.5 1998 sedan. Tanio Pompa ABS Fiat Brava 1.5 1998 sedan. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i wyprodukowano go w roku 1999. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu sedan i twórcą tego pojazdu jest Fiat. Ten model Brava dostępny jest w wersjach Standard, 12, jtd 105, hatchback, style, sx, sx, SX, biały, 1,2, 16V, osobowy, HSX, 1,4 12v, Brava 105, 1.6, sx, 1.2, hatchback, Hatchback, sx, 16v, 1,2 16V, SX 5D, SX, 1.2, 1.2, 1.4 12v, 1,9 TD 100, 1,2, 1,4 12V, sx, sx, td75.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Fiat Brava. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Fiat Brava. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Dowiedziałem się od kolegi że Fiat Brava bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Brava bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Fiat Brava. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Brava. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Wszystko było na miejscu z pompa abs nie było problemu wszystko sprawne Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Gdzie szukać pompa abs najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Fiat Brava. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Fiat Brava. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa abs w Fiat Brava. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części pompa abs do Fiat Brava. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa abs. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Brava na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Fiat Brava

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Fiat Brava
Pompa ABS Fiat Brava Pompa ABS Fiat Brava
@parent