Pompa ABS Fiat Siena II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II

Sprzedawcy części do Fiat Siena:

auto części zamienne
auto części poznań
gielda czesci
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto części warszawa
moto2
auto części gliwice
auto czesci zamienne
giełda części
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części poznań
części używane opel
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto szrot samochodowy
części moto2
giełda części samochodowych
części używane poznań

Cena Pompa ABS Fiat Siena Cena

Używane części do Fiat Siena możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-12-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-01-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Fiat Siena II przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Fiat Siena II 2.3 2004 kombi. Tanio Pompa ABS Fiat Siena II 2.3 2004 kombi. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.3 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to kombi i ten samochód produkuje Fiat. Ten model Siena wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs . Wiedziałem jak to zamontować do Fiat Siena wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Fiat Siena. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ludzie mówią, że Fiat Siena opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Siena bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Fiat Siena. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Siena. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Fiat Siena. Z moim kumplem czas zacząć szukać pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Fiat Siena. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Fiat Siena. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa abs do Fiat Siena. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Siena na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Fiat Siena II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Fiat Siena II
Pompa ABS Fiat Siena II Pompa ABS Fiat Siena II
@parent