Pompa ABS Hyundai Galloper I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Hyundai Galloper I
Pompa ABS Hyundai Galloper I

Sprzedawcy części do Hyundai Galloper:

auto kasacja części używane
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
auto części zamienne
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto szrot
moto2
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
gielda czesci
części moto2
auto części poznań
giełda części słomczyn

Cena Pompa ABS Hyundai Galloper Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Hyundai Galloper pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2017-12-25 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-01-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Hyundai Galloper I i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Hyundai Galloper I 1.6 1996 kombi. Tanio Pompa ABS Hyundai Galloper I 1.6 1996 kombi. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.6 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1994. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i produkuje ten samochód marka Hyundai. Ten model Galloper dostępny jest w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Hyundai Galloper wersja I. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Hyundai Galloper. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. W komisie samochodowym mówili że Hyundai Galloper to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Galloper bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai Galloper. Ważne że jestem z niego zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do Galloper. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Kupione pompa abs było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Hyundai Galloper. Teraz będę musiał poszukać pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Hyundai Galloper. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pompa abs w Hyundai Galloper. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Hyundai Galloper. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Hyundai Galloper na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Hyundai Galloper I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Hyundai Galloper I
@parent