Pompa ABS Hyundai i20 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Hyundai i20 II
Pompa ABS Hyundai i20 II

Sprzedawcy części do Hyundai i20:

części używane amerykańskie
auto części słomczyn
moto2
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części moto2
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części poznań
auto części poznań
auto części warszawa
części szrot samochodowy
gielda czesci
auto kasacja części używane
giełda części
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto szrot
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne

Cena Pompa ABS Hyundai i20 Cena

Oferty części używanych samochodowych Hyundai i20 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2017-12-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-01-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Hyundai i20 II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Hyundai i20 II 2.3 2014 pickup. Tanio Pompa ABS Hyundai i20 II 2.3 2014 pickup. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2014. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Hyundai. Ten model i20 wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Hyundai i20 wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai i20. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W niemieckim komisie mówili że Hyundai i20 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i20 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Hyundai i20. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do i20. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai i20. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Hyundai i20. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pompa abs w Hyundai i20. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa abs do Hyundai i20. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai i20 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Hyundai i20 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Hyundai i20 II
@parent