Pompa ABS Lexus NX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus NX
Pompa ABS Lexus NX

Sprzedawcy części do Lexus NX:

giełda części śląsk
moto2
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części warszawa
auto części słomczyn
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto części gliwice
giełda części
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
gielda czesci
auto szrot
auto części poznań
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto części
giełda części samochodowych
części moto2

Cena Pompa ABS Lexus NX Cena

Oferty części używanych samochodowych Lexus NX i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2017-12-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-01-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus NX i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus NX 1.6 2008 sedan. Tanio Pompa ABS Lexus NX 1.6 2008 sedan. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.6 i wyprodukowany został w roku 2003. Nadwozie w tym samochodziku to sedan i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Lexus. Ten model NX możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, lampa, 200t.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Lexus NX. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Lexus NX. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Lexus NX to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus NX bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Lexus NX. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do NX. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Gdzie szukać pompa abs najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Lexus NX. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Lexus NX. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu pompa abs w Lexus NX. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa abs do Lexus NX. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Tam mają dużo pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Lexus NX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus NX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus NX
@parent