Pompa ABS Nissan Maxima VII

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części moto2
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
moto2
auto części warszawa
części używane opel
giełda części poznań
moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części zamienne
auto części gliwice
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto części
auto szrot
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe

Cena Pompa ABS Nissan Maxima Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Nissan Maxima przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2017-12-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-01-18 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Nissan Maxima VII przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Nissan Maxima VII 1.6 2008 cabrio. Tanio Pompa ABS Nissan Maxima VII 1.6 2008 cabrio. Auto te ma pojemność silniczka 1.6 i wyprodukowano go w roku 2015. Nadwozie tego pojazdu to cabrio i jest to pojazd marki Nissan. Ten model Maxima wychodził w różnych wersjach m.in. III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Nissan Maxima wersja VII. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Nissan Maxima. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Dowiedziałem się od kolegi że Nissan Maxima to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Nissan Maxima. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do Maxima. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Nissan Maxima. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Nissan Maxima. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Nissan Maxima. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Nissan Maxima. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa abs. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Nissan Maxima VII

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Nissan Maxima VII
Pompa ABS Nissan Maxima VII Pompa ABS Nissan Maxima VII
@parent