Pompa ABS Volvo C70 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I

Sprzedawcy części do Volvo C70:

giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
gielda czesci
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części używane poznań
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto szrot
części szrot samochodowy
auto części
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
części używane opel

Cena Pompa ABS Volvo C70 Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Volvo C70 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2017-12-25 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-01-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Volvo C70 I i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Volvo C70 I 2.3 1998 cabrio. Tanio Pompa ABS Volvo C70 I 2.3 1998 cabrio. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2001. Buda tego pojazdu to cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Volvo. Ten model C70 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volvo C70 wersja I. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Volvo C70. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Volvo C70 ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo C70 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Volvo C70. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do C70. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Volvo C70. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Volvo C70. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  pompa abs w Volvo C70. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę pompa abs do Volvo C70. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Volvo C70 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Volvo C70 I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Volvo C70 I
Pompa ABS Volvo C70 I Pompa ABS Volvo C70 I
@parent