Pompa ABS Volvo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Volvo
Pompa ABS Volvo

Sprzedawcy części do Volvo :

giełda części samochodowych
części moto2
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
części używane poznań
auto części
auto części poznań
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
auto szrot
części używane opel
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części
gielda czesci
moto2
auto części zamienne

Cena Pompa ABS Volvo Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Volvo przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2017-12-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-01-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Volvo DOWPISANIA i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Volvo DOWPISANIA 1.8 2000 terenowy. Tanio Pompa ABS Volvo DOWPISANIA 1.8 2000 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2008. Nadwozie tego pojazdu to terenowy i producentem tego pojazdu jest Volvo. Ten model pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach DOWPISANIA.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Volvo. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volvo. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Volvo to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Volvo. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić pompa abs do ZZZ Inny. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wpisałem pompa abs na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Volvo. Rozpocząłem poszukiwania pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Volvo. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pompa abs w Volvo. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Volvo. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Volvo na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Volvo

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Volvo
@parent