Pompa hamulcowa Lexus SC II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Lexus SC II
Pompa hamulcowa Lexus SC II

Sprzedawcy części do Lexus SC:

moto2
giełda części
giełda części samochodowych
części moto2
części używane amerykańskie
auto części poznań
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto kasacja części używane
gielda czesci
części używane poznań
auto części zamienne
auto części gliwice
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto szrot
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
auto części
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy

Cena Pompa hamulcowa Lexus SC Cena

Ogłoszenia części samochodowych Lexus SC w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2017-12-28 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-01-22 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Lexus SC II przeznaczona na sprzedaż. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Lexus SC II 1.5 2005 kombi. Tanio Pompa hamulcowa Lexus SC II 1.5 2005 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2002. Bryła tego samochodu to kombi i jest to auto producenta Lexus. Ten model SC wychodził w różnych wersjach m.in. I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa hamulcowa . Więc mogłem samemu naprawić swoje Lexus SC wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Lexus SC. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W niemieckim komisie mówili że Lexus SC to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus SC bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Lexus SC. Kocham te samochody. Raz tylko szukałem na szrocie pompa hamulcowa do SC. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa hamulcowa. Nie wiem czy pompa hamulcowa pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa hamulcowa do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Lexus SC. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa hamulcowa. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Lexus SC. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu pompa hamulcowa w Lexus SC. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa hamulcowa do Lexus SC. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa hamulcowa. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo pompa hamulcowa. Widziałem na tym szrocie całe Lexus SC na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Lexus SC II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Lexus SC II
@parent