Pompa hamulcowa Nissan Micra K11

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

moto2
giełda części poznań
auto części
części używane poznań
auto części poznań
części używane opel
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto części zamienne
części szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
gielda czesci
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto szrot
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części śląsk

Cena Pompa hamulcowa Nissan Micra Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Nissan Micra znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2017-12-28 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-01-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Nissan Micra K11 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Nissan Micra K11 1.5 1996 cabrio. Tanio Pompa hamulcowa Nissan Micra K11 1.5 1996 cabrio. Pojemność tego auta to 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1996. Nadwozie tego pojazdu to cabrio i jest to auto producenta Nissan. Ten model Micra wyszedł na cały świat w wersjach takich jak K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa hamulcowa i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Micra wersja K11. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Micra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W komisie samochodowym mówili że Nissan Micra to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Nissan Micra. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa hamulcowa do Micra. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa hamulcowa. Gwarancja na pompa hamulcowa okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zgłosiłem poszukiwanie pompa hamulcowa na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Nissan Micra. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa hamulcowa. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Nissan Micra. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pompa hamulcowa w Nissan Micra. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa hamulcowa do Nissan Micra. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa hamulcowa. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa hamulcowa. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Nissan Micra K11

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
Pompa hamulcowa Nissan Micra K11 Pompa hamulcowa Nissan Micra K11
@parent