Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
moto2
auto szrot samochodowy
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części poznań
auto części
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
części używane opel
gielda czesci
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych

Cena Pompa hamulcowa Volkswagen Passat Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Volkswagen Passat przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa hamulcowa. Oferty części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2017-12-28 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-01-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa hamulcowa do Volkswagen Passat B5 jest wystawione do sprzedania. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 2.0 1997 hatchback. Tanio Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 2.0 1997 hatchback. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.0 i wyprodukowano go w roku 1999. Buda tego pięknego auta występuje w hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Volkswagen. Ten model Passat dostępny jest w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa hamulcowa . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Volkswagen Passat wersja B5. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Passat. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Volkswagen Passat to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Volkswagen Passat. Jestem dumny z posiadania tego auta. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa hamulcowa do Passat. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa hamulcowa. Wszystko było na miejscu z pompa hamulcowa nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem pompa hamulcowa i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Volkswagen Passat. Kurde będę musiał znaleźć część pompa hamulcowa. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Volkswagen Passat. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu pompa hamulcowa w Volkswagen Passat. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  pompa hamulcowa do Volkswagen Passat. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa hamulcowa. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Było tam mega dużo pompa hamulcowa. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5 Pompa hamulcowa Volkswagen Passat B5
@parent