Regulator siły hamowania Tata Indica I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Regulator siły hamowania Tata Indica I
Regulator siły hamowania Tata Indica I

Sprzedawcy części do Tata Indica:

giełda części poznań
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto części warszawa
moto2
giełda części samochodowych
giełda części
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto szrot
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
gielda czesci
moto2.pl
części szrot samochodowy
części moto2
auto części słomczyn
auto części gliwice
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne

Cena Regulator siły hamowania Tata Indica Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Tata Indica w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Regulator siły hamowania. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2017-12-08 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-01-17 - numer oferty 31303831. Część używana Regulator siły hamowania do Tata Indica I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Regulator siły hamowania Tata Indica I 1.5 1998 dostawczy. Tanio Regulator siły hamowania Tata Indica I 1.5 1998 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu dostawczy i to auto wyprodukowano przez producenta Tata. Ten model Indica możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym regulator siły hamowania i teraz mogłem naprawić samemu Tata Indica wersja I. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Tata Indica. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ludzie mówią, że Tata Indica w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Tata Indica bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Tata Indica. Kocham te samochody. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem regulator siły hamowania do Indica. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma regulator siły hamowania. Gwarancja na regulator siły hamowania okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz regulator siły hamowania i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Tata Indica. Teraz będę musiał poszukać regulator siły hamowania. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Tata Indica. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu regulator siły hamowania w Tata Indica. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić regulator siły hamowania do Tata Indica. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio regulator siły hamowania. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. regulator siły hamowania. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Tata Indica na części.  


KONTAKT

tanio Regulator siły hamowania Tata Indica I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Regulator siły hamowania Tata Indica I
@parent