Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II
Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II

Sprzedawcy części do Mitsubishi Pajero:

auto części gliwice
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
moto2.pl
gielda czesci
części moto2
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części poznań
części używane opel
auto szrot
auto części
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
moto2

Cena Serwo hamulca Mitsubishi Pajero Cena

Oferty części używanych samochodowych Mitsubishi Pajero przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2017-12-01 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-01-19 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Mitsubishi Pajero II przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II 1.8 1990 hatchback. Tanio Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II 1.8 1990 hatchback. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1991. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to hatchback i jest to auto producenta Mitsubishi. Ten model Pajero wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym serwo hamulca . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Mitsubishi Pajero wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Mitsubishi Pajero. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Mitsubishi Pajero to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Pajero bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Mitsubishi Pajero. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam serwo hamulca do Pajero. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich serwo hamulca. Poszukałem serwo hamulca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem serwo hamulca i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Mitsubishi Pajero. Kurde będę musiał znaleźć część serwo hamulca. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Mitsubishi Pajero. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu serwo hamulca w Mitsubishi Pajero. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając serwo hamulca do Mitsubishi Pajero. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie serwo hamulca. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele serwo hamulca. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mitsubishi Pajero na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Mitsubishi Pajero II
@parent