Serwo hamulca Nissan Cube Z12

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12

Sprzedawcy części do Nissan Cube:

giełda części śląsk
giełda części
auto części gliwice
moto2.pl
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
moto2
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
gielda czesci
części używane opel
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
części moto2
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
giełda części słomczyn

Cena Serwo hamulca Nissan Cube Cena

Tanie części do Nissan Cube przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2017-12-01 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-01-20 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Nissan Cube Z12 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Nissan Cube Z12 1.5 2009 kombi. Tanio Serwo hamulca Nissan Cube Z12 1.5 2009 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2014. Buda tego auta to kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Nissan. Ten model Cube wyprodukowany został w wersjach Z10, Z11, Z12.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem serwo hamulca . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Nissan Cube wersja Z12. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Nissan Cube. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Nissan Cube to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Cube bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Nissan Cube. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam serwo hamulca do Cube. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich serwo hamulca. Znalazłem serwo hamulca w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem serwo hamulca do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Nissan Cube. Rozpocząłem poszukiwania serwo hamulca. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Nissan Cube. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu serwo hamulca w Nissan Cube. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć serwo hamulca do Nissan Cube. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio serwo hamulca. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. serwo hamulca. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Nissan Cube na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Nissan Cube Z12

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Nissan Cube Z12
Serwo hamulca Nissan Cube Z12 Serwo hamulca Nissan Cube Z12
@parent