Serwo hamulca Saab 9-5 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL

Sprzedawcy części do Saab 9-5:

auto części słomczyn
części używane amerykańskie
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
giełda części
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto części poznań
auto części
auto części warszawa
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
moto2
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot
części uzywane samochodowe
części moto2
części używane poznań
giełda części samochodowych
giełda części śląsk

Cena Serwo hamulca Saab 9-5 Cena

Ogłoszenia części samochodowych Saab 9-5 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Serwo hamulca. Oferty części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2017-12-01 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-01-22 - numer oferty 31303831. Część używana Serwo hamulca do Saab 9-5 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Serwo hamulca Saab 9-5 FL 2.0 2003 terenowy. Tanio Serwo hamulca Saab 9-5 FL 2.0 2003 terenowy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2001. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Saab. Ten model 9-5 wyprodukowany został w wersjach Standard, FL, FL II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie serwo hamulca i teraz mogłem naprawić samemu Saab 9-5 wersja FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Saab 9-5. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W komisie samochodowym mówili że Saab 9-5 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Saab 9-5 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Saab 9-5. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić serwo hamulca do 9-5. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma serwo hamulca. Kupiłem serwo hamulca i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wpisałem serwo hamulca na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Saab 9-5. Nadszedł czas znaleźć serwo hamulca. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Saab 9-5. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić serwo hamulca w Saab 9-5. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając serwo hamulca do Saab 9-5. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio serwo hamulca. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. serwo hamulca. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Saab 9-5 na części.  


KONTAKT

tanio Serwo hamulca Saab 9-5 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Serwo hamulca Saab 9-5 FL
Serwo hamulca Saab 9-5 FL Serwo hamulca Saab 9-5 FL
@parent