Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III
Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III

Sprzedawcy części do Lexus ES:

moto2
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
moto2.pl
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części warszawa
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części moto2
giełda części poznań
auto części poznań
części używane opel
giełda części
auto szrot samochodowy
gielda czesci
części szrot samochodowy

Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES Cena

Zamienne części Lexus ES przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2017-12-07 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-01-20 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Lexus ES III i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III 1.8 2001 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III 1.8 2001 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2001. Buda tego auta to terenowy i producentem tego pojazdu jest Lexus. Ten model ES wyprodukowany został w wersjach II, III, IV, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie szczęki hamulcowe przednie . Wiedziałem jak to zamontować do Lexus ES wersja III. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Lexus ES. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Gdzieś na forum czytałem że Lexus ES to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus ES bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Lexus ES. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie do ES. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Lexus ES. Z moim kumplem czas zacząć szukać szczęki hamulcowe przednie. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Lexus ES. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Lexus ES. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Lexus ES. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem na tym placu calutkie Lexus ES na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Lexus ES III
@parent