Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I
Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I

Sprzedawcy części do Lexus GS:

moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
części moto2
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
moto2
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
części szrot samochodowy
auto części
giełda części
auto części słomczyn
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części poznań
giełda części poznań
auto części warszawa

Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Lexus GS w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2017-12-07 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-01-17 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Lexus GS I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent tych pięknych części ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I 2.0 1992 dostawczy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I 2.0 1992 dostawczy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i wyprodukowany został w roku 1995. Kasta tego samochodu to dostawczy i jest to pojazd marki Lexus. Ten model GS wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie . Wiedziałem jak to zamontować do Lexus GS wersja I. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Lexus GS. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że Lexus GS to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus GS bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Lexus GS. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić szczęki hamulcowe przednie do GS. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Już nie szukam szczęki hamulcowe przednie wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz szczęki hamulcowe przednie i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lexus GS. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać szczęki hamulcowe przednie. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Lexus GS. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Lexus GS. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe przednie do Lexus GS. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Tam mają dużo szczęki hamulcowe przednie. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Lexus GS na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Lexus GS I
@parent