Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL

Sprzedawcy części do Nissan Primera:

części uzywane samochodowe
gielda czesci
części używane poznań
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto części
części szrot samochodowy
auto części zamienne
auto części poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
moto2.pl
auto części gliwice
moto2
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
giełda części śląsk
części używane amerykańskie

Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera Cena

Oferta części samochodowych Nissan Primera możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2017-12-07 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-01-17 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Nissan Primera P11 FL jest wystawione do sprzedania. Oferent posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL 1.5 1998 SUV. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL 1.5 1998 SUV. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1997. Buda tego pięknego auta występuje w SUV i twórcą tego pojazdu jest Nissan. Ten model Primera na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach P10, P10 FL, P11, P11 FL, P11 FL II, P12.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem szczęki hamulcowe przednie i teraz mogłem naprawić samemu Nissan Primera wersja P11 FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Nissan Primera. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Gdzieś na forum czytałem że Nissan Primera w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Primera bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Nissan Primera. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie do Primera. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak nie dostanę szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Nissan Primera. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać szczęki hamulcowe przednie. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Nissan Primera. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  szczęki hamulcowe przednie w Nissan Primera. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Nissan Primera. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić szczęki hamulcowe przednie. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Chyba największa ilość szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Primera na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P11 FL
@parent