Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H

Sprzedawcy części do Opel Astra:

części moto2
moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto części warszawa
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części
auto części poznań
części szrot samochodowy
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części samochodowych
auto szrot
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
części używane poznań
moto2.pl
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane

Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra Cena

Oferta części samochodowych Opel Astra przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2017-12-07 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-01-20 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Opel Astra H i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H 1.5 2004 van (minibus). Tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H 1.5 2004 van (minibus). Pojemność tego auta to 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2005. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia van (minibus) i produkuje ten samochód marka Opel. Ten model Astra wyszedł na cały świat w wersjach takich jak F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Więc mogłem samemu naprawić swoje Opel Astra wersja H. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Opel Astra. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Opel Astra W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Opel Astra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić szczęki hamulcowe przednie do Astra. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Kupione szczęki hamulcowe przednie było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie szczęki hamulcowe przednie poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Opel Astra. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe przednie. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Opel Astra. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Opel Astra. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę szczęki hamulcowe przednie do Opel Astra. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię szczęki hamulcowe przednie. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Chyba największa ilość szczęki hamulcowe przednie. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H Szczęki hamulcowe przednie Opel Astra H
@parent