Volkswagen Passat B3 na części Lesko

Auto na części Volkswagen Passat B3 1991, kombi, 1.8 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B3

rok: 1991
silnik: 1.8 Manual
nadwozie: kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Kraft
Przemysłowa 8
38-600  Lesko

Edward Pasławski
883 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B3:


Volkswagen Passat wersja B3 na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Volkswagen Passat wersja B3. Jak wiadomo części do nowych samochodów są bardzo drogie zarówno części oryginalne jak i zamienne, dlatego na tej stronie możesz kupić części używane. Dostawca części samochodowych używanych Kraft zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości Lesko. W tym miejscu ma dostępny pojazd Volkswagen Passat wersja B3 podzielone na części. Na tej stronie ten samochodzik jest do sprzedaży na części Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Volkswagen Passat wersja B3. Kupujesz karoserię do Volkswagen Passat to wpadłeś jak śliwka w kompot. Ulubione sprzedawca Kraft zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Musisz wiedzieć, że gdy potrzeba Ci części do Volkswagen Passat to skontaktuj się ze sprzedawcą poprzez dane kontaktowe dostępne na górze strony. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca Kraft Lesko zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Volkswagen Passat lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.8 i wlano do silnika pb. Typ tego pojazdu to kombi. A więc jest to Volkswagen Passat wersja B3 1991, kombi, 1.8 Manual w Lesko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę nie wiesz, o co tutaj chodzi? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Volkswagen Passat wersja B3. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):