Volkswagen Polo II FL na części ŚREM

Auto na części Volkswagen Polo II FL 1990-1994, Hatchback, 1.3 Manual (54 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Polo wersja II FL

rok: 1990-1994
silnik: 1.3 Manual (54 KM)
nadwozie: Hatchback
kolor: Zielony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
SPRZEDAŻ TYLKO CZĘŚCI UŻYWANYCH Z TEGO SAMOCHODU (nie sprzedajemy całego auta)

Sprzedam części do VW Polo

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i cenę części!
EKO PARTNER ŚREM
tel. 602 309 653
tel. 61 88 55 300

Możliwość wysyłki części.

Zapraszamy również po odbiór osobisty zamówionych części:
ul. 750-lecia 7 ,63-100 Śrem

Wystawiamy Faktury VAT
Udzielamy gwarancji rozruchowej na części używane.

Możemy wysłać zdjęcia części na e-mail.

Skup samochodów do kasacji (złomowanie aut, szrot) w Śremie tel. 602 309 653

Samochód z przeznaczeniem na rozbiórkę na części. Zadzwoń i zamów potrzebną część do swojego samochodu.

Zapraszamy

Podobne auta na części Volkswagen Polo wersja II FL:


Volkswagen Polo wersja II FL na części
Niesamowite jest to miejsce, bo znajdziesz tutaj wszystkie części używane do Volkswagen Polo wersja II FL. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Znany wszystkim sprzedawca części PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości ŚREM. W tym momencie sprzeda Ci Volkswagen Polo wersja II FL w całości na części. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Na stronie moto odnajdziesz bardzo tanie i pasujące części do twojego Volkswagen Polo wersja II FL. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Volkswagen Polo to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Volkswagen Polo?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Volkswagen Polo zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Możesz tutaj na moto2.pl znaleźć sporo części do Volkswagen Polo lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Zatem jest to Volkswagen Polo wersja II FL 1990-1994, Hatchback, 1.3 Manual (54 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do Volkswagen Polo wersja II FL. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl najlepsze miejsce z częściami używanymi do samochodów.


więcej szczegółów (niewymagane):