Antena Aixam City

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Aixam City
Antena Aixam City

Sprzedawcy części do Aixam City:

auto szrot
giełda części poznań
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części
części używane poznań
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części poznań
moto2
auto części gliwice
części używane amerykańskie
gielda czesci
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części używane opel
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto czesci zamienne

Cena Antena Aixam City Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Aixam City znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-02-13 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-03-24 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Aixam City i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Aixam City 2.2 2003 sedan. Tanio Antena Aixam City 2.2 2003 sedan. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2002. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu sedan i jest to auto producenta Aixam. Ten model City wychodził w takich wersjach Standard, 22222, 2222, sport, A741, 400.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Aixam City. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Aixam City. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Aixam City to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Aixam City bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Aixam City. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Raz tylko szukałem na szrocie antena do City. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Aixam City. Nadszedł czas znaleźć antena. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Aixam City. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu antena w Aixam City. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Aixam City. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Widziałem na tym szrocie całe Aixam City na części.  


KONTAKT

tanio Antena Aixam City

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Aixam City
@parent