Antena Aixam Roadline

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Aixam Roadline
Antena Aixam Roadline

Sprzedawcy części do Aixam Roadline:

auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
części używane poznań
moto2
moto2.pl
auto szrot
giełda części
giełda części poznań
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
giełda części samochodowych
gielda czesci
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części
części używane amerykańskie
części moto2
części uzywane samochodowe

Cena Antena Aixam Roadline Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Aixam Roadline możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Używane części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-01-30 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-02-24 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Aixam Roadline jest wystawione do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Aixam Roadline 2.4 2006 dostawczy. Tanio Antena Aixam Roadline 2.4 2006 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.4 i wyprodukowano go w roku 2002. Kasta tego samochodu to dostawczy i jest to auto producenta Aixam. Ten model Roadline możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, K44VBR.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Więc mogłem samemu naprawić swoje Aixam Roadline. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Aixam Roadline. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Dowiedziałem się od kolegi że Aixam Roadline to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Aixam Roadline bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Aixam Roadline. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to antena do Roadline. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Już nie szukam antena wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Aixam Roadline. Rozpocząłem poszukiwania antena. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Aixam Roadline. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić antena w Aixam Roadline. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Aixam Roadline. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Było tam mega dużo antena. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Aixam Roadline na części.  


KONTAKT

tanio Antena Aixam Roadline

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Aixam Roadline
@parent