Antena Alfa Romeo 156 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL

Sprzedawcy części do Alfa Romeo 156:

giełda części samochodowych
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części
auto części
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
giełda części poznań
moto2
auto części poznań
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części moto2
auto szrot samochodowy
auto szrot
części używane poznań

Cena Antena Alfa Romeo 156 Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Alfa Romeo 156 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Tanie części samochodowe wg działu Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-02-13 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-03-21 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Alfa Romeo 156 FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Alfa Romeo 156 FL 2.4 2005 van (minibus). Tanio Antena Alfa Romeo 156 FL 2.4 2005 van (minibus). Pojemność tego auta to 2.4 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2006. Buda tego auta to van (minibus) i to auto wyprodukowano przez producenta Alfa Romeo. Ten model 156 dostępny jest w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Alfa Romeo 156 wersja FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Alfa Romeo 156. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Alfa Romeo 156 W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Alfa Romeo 156 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Alfa Romeo 156. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem antena do 156. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Już nie szukam antena wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Moto2.pl znalazł dla mnie antena poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Alfa Romeo 156. Chyba będę na moto2 musiał poszukać antena. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Alfa Romeo 156. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Alfa Romeo 156. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę antena do Alfa Romeo 156. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele antena. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Alfa Romeo 156 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Alfa Romeo 156 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Alfa Romeo 156 FL
Antena Alfa Romeo 156 FL Antena Alfa Romeo 156 FL
@parent