Antena Audi 80 B4

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4

Sprzedawcy części do Audi 80:

zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
części moto2
części uzywane samochodowe
moto2
części szrot samochodowy
auto szrot
auto części poznań
giełda części poznań
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto części zamienne
auto części warszawa
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
auto części słomczyn
części używane poznań
giełda części
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych

Cena Antena Audi 80 Cena

Ogłoszenia części samochodowych Audi 80 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-01-30 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-02-23 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi 80 B4 i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi 80 B4 2.2 1992 kombi. Tanio Antena Audi 80 B4 2.2 1992 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1991. Bryła tego samochodu to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Audi. Ten model 80 pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach B3, B4.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Wiedziałem jak to zamontować do Audi 80 wersja B4. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Audi 80. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Audi 80 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi 80 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Audi 80. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić antena do 80. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Audi 80. Z moim kumplem czas zacząć szukać antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Audi 80. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Audi 80. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Audi 80. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest antena. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Audi 80 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi 80 B4

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi 80 B4
Antena Audi 80 B4 Antena Audi 80 B4
@parent