Antena Audi A3 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL

Sprzedawcy części do Audi A3:

części używane opel
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto szrot
giełda części
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
giełda części samochodowych
części moto2
moto2.pl
auto części słomczyn
moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
auto części poznań
giełda części śląsk
auto części gliwice
części używane amerykańskie
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto części
czesci samochodowe uzywane

Cena Antena Audi A3 Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Audi A3 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-01-30 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-02-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A3 II FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A3 II FL 1.9 2013 hatchback. Tanio Antena Audi A3 II FL 1.9 2013 hatchback. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2011. Bryła tego samochodu to hatchback i ten samochód produkuje Audi. Ten model A3 wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Audi A3 wersja II FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Audi A3. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że Audi A3 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A3 bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Audi A3. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do A3. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Kupione antena było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wszędzie szukałem antena i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Audi A3. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Audi A3. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu antena w Audi A3. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić antena do Audi A3. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Audi A3 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A3 II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A3 II FL
Antena Audi A3 II FL Antena Audi A3 II FL
@parent