Antena Audi A4 B5 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL

Sprzedawcy części do Audi A4:

giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
części moto2
części używane amerykańskie
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części warszawa
moto2
gielda czesci
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto części zamienne
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
części używane opel
auto części
auto części poznań

Cena Antena Audi A4 Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Audi A4 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Części samochodowe w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-02-13 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-03-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A4 B5 FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A4 B5 FL 2.4 2001 dostawczy. Tanio Antena Audi A4 B5 FL 2.4 2001 dostawczy. Pojemność tego auta to 2.4 i wyprodukowano go w roku 2000. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to dostawczy i ten samochód produkuje Audi. Ten model A4 wychodził w różnych wersjach m.in. B5, B5 FL, B6, B7, B8, B8 FL, 1.9 tdi.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Audi A4 wersja B5 FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Audi A4. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Widziałem wczoraj w gazecie że Audi A4 bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Audi A4. Więc uwielbiam swój samochód. Raz tylko szukałem na szrocie antena do A4. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Audi A4. Nadszedł czas znaleźć antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Audi A4. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  antena w Audi A4. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części antena do Audi A4. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio antena. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Było tam mega dużo antena. Widziałem na tym szrocie całe Audi A4 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A4 B5 FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A4 B5 FL
Antena Audi A4 B5 FL Antena Audi A4 B5 FL
@parent