Antena Audi A4 B5

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5

Sprzedawcy części do Audi A4:

gielda czesci
części moto2
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
części używane opel
auto części poznań
giełda części śląsk
auto szrot
moto2.pl
części używane poznań
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części poznań
giełda części
części używane amerykańskie
auto części warszawa

Cena Antena Audi A4 Cena

Używane części do Audi A4 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-01-30 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-02-23 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A4 B5 przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A4 B5 2.0 1995 sedan. Tanio Antena Audi A4 B5 2.0 1995 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1994. Buda tego pięknego auta występuje w sedan i jest to pojazd marki Audi. Ten model A4 możliwy jest do zobaczenia w wersjach B5, B5 FL, B6, B7, B8, B8 FL, 1.9 tdi.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym antena i teraz mogłem naprawić samemu Audi A4 wersja B5. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Audi A4. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ktoś na facebooku pisał że Audi A4 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Audi A4. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie antena do A4. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Audi A4. Pojawiła się potrzeba znalezienia antena. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Audi A4. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić antena w Audi A4. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Audi A4. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Widziałem na tym szrocie całe Audi A4 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A4 B5

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A4 B5
Antena Audi A4 B5 Antena Audi A4 B5
@parent