Antena Audi A4 B6

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6

Sprzedawcy części do Audi A4:

części używane opel
auto części
części używane poznań
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
giełda części
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto części słomczyn
moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
części moto2
części uzywane samochodowe
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto części poznań
auto szrot
giełda części poznań
auto części warszawa

Cena Antena Audi A4 Cena

Tanie części do Audi A4 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Części w kategorii Audio-HiFi. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-02-13 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-03-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A4 B6 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A4 B6 2.4 2002 kombi. Tanio Antena Audi A4 B6 2.4 2002 kombi. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.4 i wyprodukowany został w roku 2004. Bryła tego samochodu to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Audi. Ten model A4 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak B5, B5 FL, B6, B7, B8, B8 FL, 1.9 tdi.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena i teraz mogłem naprawić samemu Audi A4 wersja B6. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Audi A4. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Warsztat ze specjalizacją mówi że Audi A4 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Audi A4. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do A4. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem antena. Kupiłem antena i od razu sam zamontowałem do samochodu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem antena do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Audi A4. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio antena. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Audi A4. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  antena w Audi A4. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Audi A4. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię antena. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Tam mają dużo antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Audi A4 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A4 B6

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A4 B6
Antena Audi A4 B6 Antena Audi A4 B6
@parent