Antena Audi A5 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL

Sprzedawcy części do Audi A5:

giełda części śląsk
auto części
gielda czesci
części moto2
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
moto2
moto2.pl
auto części gliwice
giełda części
auto szrot
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto części warszawa

Cena Antena Audi A5 Cena

Oferty części używanych samochodowych Audi A5 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Najlepsze części w kategorii Audio-HiFi. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-02-13 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-03-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A5 FL przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A5 FL 2.0 2016 coupe. Tanio Antena Audi A5 FL 2.0 2016 coupe. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2017. Nadwozie tego pojazdu to coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Audi. Ten model A5 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś antena . Podobno najczęściej psująca się część do Audi A5 wersja FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Audi A5. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Audi A5 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A5 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Audi A5. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie antena do A5. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich antena. Znalazłem antena w dobrej cenie i dobrym stanie. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem po części używane antena do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Audi A5. Teraz będę musiał poszukać antena. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Audi A5. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  antena w Audi A5. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić antena do Audi A5. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części antena. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Audi A5 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A5 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A5 FL
Antena Audi A5 FL Antena Audi A5 FL
@parent