Antena Audi A6 C5

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5

Sprzedawcy części do Audi A6:

części moto2
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
moto2
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto części warszawa
auto części poznań
moto2.pl
części używane poznań
giełda części
auto części
auto szrot
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
części używane opel

Cena Antena Audi A6 Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Audi A6 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Oferty części w kategorii Audio-HiFi. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-02-13 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-03-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A6 C5 jest wystawione do sprzedania. Oferent ma na magazynie już tylko 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A6 C5 2.2 1998 dostawczy. Tanio Antena Audi A6 C5 2.2 1998 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1998. Buda tego auta to dostawczy i ten samochód produkuje Audi. Ten model A6 na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach C4, C5, C5 FL, C6, C6 FL, C7, C7 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Audi A6 wersja C5. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Audi A6. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Warsztat ze specjalizacją mówi że Audi A6 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A6 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Audi A6. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do A6. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Wszystko było na miejscu z antena nie było problemu wszystko sprawne Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Audi A6. Żona każe mi teraz poszukać antena. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Audi A6. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić antena w Audi A6. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć antena do Audi A6. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Chyba największa ilość antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Audi A6 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A6 C5

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A6 C5
Antena Audi A6 C5 Antena Audi A6 C5
@parent