Antena Audi A8 D2 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL

Sprzedawcy części do Audi A8:

auto części
auto części słomczyn
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części poznań
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
auto szrot
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
auto części zamienne
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
moto2
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części poznań
części moto2
gielda czesci
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części warszawa
części używane poznań

Cena Antena Audi A8 Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Audi A8 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Najtańsze części samochodowe w dziale Audio-HiFi. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-01-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-02-24 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A8 D2 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A8 D2 FL 2.4 2000 sedan. Tanio Antena Audi A8 D2 FL 2.4 2000 sedan. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to sedan i twórcą tego pojazdu jest Audi. Ten model A8 pojawił się na rynku w wersjach D2, D2 FL, D3, D3 FL, D3 FL II, D4, D4 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym antena . Podobno najczęściej psująca się część do Audi A8 wersja D2 FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Audi A8. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Czytałem na forum, że Audi A8 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A8 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Audi A8. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane antena do A8. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać antena najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Audi A8. Z moim kumplem czas zacząć szukać antena. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Audi A8. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Audi A8. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Audi A8. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio antena. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. antena. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Audi A8 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A8 D2 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A8 D2 FL
Antena Audi A8 D2 FL Antena Audi A8 D2 FL
@parent