Antena Audi A8 D3 FL II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Audi A8 D3 FL II
Antena Audi A8 D3 FL II

Sprzedawcy części do Audi A8:

giełda części śląsk
auto części zamienne
części moto2
auto kasacja części używane
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
giełda części
giełda części poznań
części używane opel
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
auto części warszawa
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
moto2
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
gielda czesci
moto2.pl

Cena Antena Audi A8 Cena

Ogłoszenia części samochodowych Audi A8 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Antena. Znajdziesz u nas części w kategorii Audio-HiFi. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-01-30 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-02-18 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Audi A8 D3 FL II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Audi A8 D3 FL II 2.3 2009 dostawczy. Tanio Antena Audi A8 D3 FL II 2.3 2009 dostawczy. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.3 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2007. Buda tego auta to dostawczy i twórcą tego pojazdu jest Audi. Ten model A8 pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach D2, D2 FL, D3, D3 FL, D3 FL II, D4, D4 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym antena . Więc mogłem samemu naprawić swoje Audi A8 wersja D3 FL II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Audi A8. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Audi A8 to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A8 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Audi A8. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Raz tylko szukałem na szrocie antena do A8. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich antena. Wszystko było na miejscu z antena nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz antena i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Audi A8. Kurde będę musiał znaleźć część antena. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Audi A8. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić antena w Audi A8. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  antena do Audi A8. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić antena. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Chyba największa ilość antena. Widziałem na tym szrocie całe Audi A8 na części.  


KONTAKT

tanio Antena Audi A8 D3 FL II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Audi A8 D3 FL II
@parent